ПОРТАЛ ТЕНДЕРІВ

Починаючи з 2016 року в Україні на законній підставі прийнято проведення державних тендерів, застосовуючи електронні торгові системи. Дані торговельні системи у свою чергу підключені до єдиної торгової системи Прозорро tender.uub.com.ua завдяки введенню такої системи величезна кількість приватних підприємців можуть отримати доступ до державних закупівель, які раніше ховалася і віддавалися по знайомству або за великі хабарі. Підприємець, який отримує тендер має велику перевагу, так як така закупівля є великим кроком вперед у розвитку бізнесу.

Завдяки відкриттю електронної системи Прозорро шанси всіх підприємців країни стали рівними. Також система є ідеальним варіантом у боротьбі з корупціонерами, що і було однією з основних завдань системи. при проходженні торгів вся оцінка пропозицій та вибір переможця проходить на автоматичному рівні.

 Для чого це необхідно

Ця електронна платформа є державним сайтом і містить у собі безліч корисної для підприємців інформації, особливо все, що стосується тендерів. Але властивості електронної платформи не дозволяє проводити торг саме на даному сайті, а тільки на сайтах, які підключені до центральної системи даного сайту. Торгові платформи, які проводять аукціони зобов’язані мати спеціальну акредитацію від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України і зобов’язані бути підключені до бази даних Прозорро.

Найбільшою електронною торговою майданчиком для публічних закупівель на території України є Українська універсальна біржа, яка пройшла тестовий режим Прозорро ще в момент відкриття системи державних закупівель. Саме з того моменту вони співпрацюють і публікують всі оголошення, які в подальшому передаються на інші акредитовані торгові платформи.

 Переваги роботи з системою

Українська універсальна біржа існує протягом більше двадцяти років, завдяки стабільній роботі портал володіє непохитним авторитетом. Біржа протягом багатьох років працює не тільки з державними організаціями, а й з приватними фірмами. Так як дана система є тендерним порталом, володіє рядом переваг, а саме:

  • можливо знайти тендери онлайн, незалежно в якій країні перебуває людина;
  • можливо публікувати закупівлі, а також подавати пропозиції, які стосуються поставки товарів або послуг;
  • за допомогою безкоштовної підписки отримувати повідомлення, щодня або раз на тиждень, на наявність нових тендерів;
  • є можливість вивчити всі нюанси проведення аукціону як у друкованій, так і у відео форматі;
  • існує служба підтримки, яка працює за допомогою call-центру.Крім вищевказаних переваг на біржі працюють кваліфікований персонал, який завжди допоможе новачкам і не тільки розібратися в тонкощах і вирішити виниклі проблеми.  Найчастіше виникають питання, пов’язані з правильністю поведінки під час аукціону і правильності подачі заявки на прийняття участі в державному тендері.